Rachel Zoe w ciążowym stroju

Najpopularniejsza stylistka świata w Beverly Hills, czyli jak się ubrać dobrze w ciąży.

Rachel Zoe choć w ciąży, nadal aktywnie pracuje i często można spotkać ją na ulicach Beverly Hills. Niedawno paparazzi uwiecznili ją, gdy miała na sobie spore okulary przeciwsłoneczne, czarny szal, tunikę, leginsy, połyskliwe botki na koturnie, dużą torbę (zapewne z rzeczami na siłownię) oraz bardzo długi beżowy kardigan.

Stylistka jak zwykle konsekwentnie dobrała ubrania, by pasowały do jej stylu. Niestety jeden drobiazg nas drażni - lakierowane buty , które bardzo wyróżniają się na tle matowej całości. Myślimy, że spójniejszy wizerunek dałby model zamszowy. Poza tym nowocześnie, wygodnie, dzięki rozciągliwym i przyjemnym dla ciała tkaninom oraz wyszczuplająco, dzięki czarnej bazie i pionowym liniom stworzonym przez rozjaśniający całość, długi kardigan. Jeśli jesteś w ciąży i nie wiesz jak się ubrać, zainspiruj się Rachel!

Ocena Luli : 9

Najpopularniejsza stylistka świata - Rachel Zoe - w Beverly Hills, czyli jak się ubrać dobrze w ciąży.Najpopularniejsza stylistka świata - Rachel Zoe - w Beverly Hills, czyli jak się ubrać dobrze w ciąży. fot. East News

Więcej o: