Doda na Plotkach Roku 2010

Dorota Rabczewska jak zwykle olśniewała na tle innych gwiazd. Sprawdźcie co miała na sobie jedna z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce podczas imprezy Plotka!

Piosenkarka postawiła na same ultramodne i ekskluzywne rzeczy - na imprezę Plotki Roku 2010 wybrała sztywną kopertówkę w kolorze starego złota marki Alexander McQueen za ponad 5000 zł , ciężką bransoletę i pierścionek o takiej samej barwie, skórzaną krótką bluzkę z długim rękawem za ok. 4540 zł oraz długą czarną spódnicę za ok. 4850 zł z geometrycznie wyglądającą materiałową ozdobą na biodrach - dwie ostatnie marki Hakaan z kolekcji na wiosnę i lato 2011.

Doda wyglądała fantastycznie - jej figurze nie można nic zarzucić, dzięki czemu ciuchy leżały idealnie. Warto zwrócić uwagę, że Dorota zaprezentowała nam same kluczowe trendy tego sezonu - pokazała brzuch w modny sposób nie ukazujący pępka, postawiła na monochromatyczną czerń, wybrała najmodniejszą sztywną kopertówkę-pudełeczko i to w najlepszym wydaniu, a do tego zastosowała w swojej stylizacji skórę i modne, pomarańczowe cienie do powiek. Mimo stroju składającego się z małej ilości rzeczy o prostym kroju, skutecznie udało się jej (po raz kolejny) przyćmić koleżanki z branży. Brawo!

Ocena Luli : 10

Doda na Plotkach Roku 2010Doda na Plotkach Roku 2010 fot. Kapif

Więcej o: