Monika Brodka na Fryderykach 2011

Fryderyki 2011 już za nami. Piosenkarka, która wydała niedawno płytę "Granda" okazała się wielką wygraną wieczoru i jak zwykle wyglądała promiennie i niebanalne - zobaczcie same!

Monika Brodka to autorytet wielu melomanów i wielbicieli mody. Na Fryderykach 2011 , które odbyły się wieczorem 10. maja, artystka odebrała trzy statuetki - w kategorii Wokalistka Roku, Album Roku POP oraz Produkcja Muzyczna Roku.

Piosenkarka wybrała na czerwony dywan różową kreację w kwiaty z dekoltem w szpic, szerokimi ramiączkami, cienkim zielonym paskiem w talii i dołem typu spódnica-spodnie z kolekcji Marni na wiosnę i lato 2011. Do tego dobrała prostą beżową kopertówkę, cieliste szpilki z ostro zakończonym noskiem, gładko zaczesane włosy i modne żółte paznokcie. Co ciekawe, Monika najwyraźniej zraniła się ostatnio w kolano i postanowiła wybrnąć z tego z uśmiechem - wybrała kolorowy plaster we wzorki.

Całość była bardzo dziewczęca i wiosenna. Przykuwała uwagę pośród innych jednokolorowych i poważnych stylizacji. Artystka postarała się nie tylko o wyróżnienie na tle koleżanek z branży - pomyślała również o dobraniu kroju i kolorów do sylwetki i urody. Plaster tylko utwierdził nas w przekonaniu, że Monika ma do siebie dystans i lubi bawić się modą.

Ocena Luli : 10

Więcej o: