Monika Brodka na konferencji Top Trendy 2011

Zobacz jak ubrała się jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek na konferencję Festiwalu Top Trendy 2011.

03. czerwca na konferencji Top Trendy 2011 pojawiła się Monika Brodka . Miała na sobie wzorzystą koszulę, kremowy żakiet z podwiniętymi rękawami, spodnie w kolorze khaki ze zwężanymi nogawkami, brązowy skórzany pasek i torbę, spore okulary przeciwsłoneczne i cieliste szpilki peep toe. Do tego dobrała niebieski i szary lakier do paznokci, czerwoną szminkę i rozpuszczone włosy - jak widać zrezygnowała już z rozjaśnionych w cieniowany sposób końcówek, czyli ombre.

Całość była jak zawsze przemyślana i bardzo dobrze dobrana. W tej stylizacji nie podoba się nam jedynie fryzura i kolory lakierów do paznokci, które zaburzają urok barw ziemi.

Ocena Luli : 9

Monika Brodka na konferencji Top Trendy 2011Monika Brodka na konferencji Top Trendy 2011 Fot. Kapif

Monika Brodka na konferencji Top Trendy 2011Monika Brodka na konferencji Top Trendy 2011 fot. Kapif

Monika Brodka na konferencję festiwalu 'Top Trendy' wybrała wzorzystą koszulę, kremowy żakiet z podwiniętymi rękawami, spodnie w kolorze khaki ze zwężanymi nogawkami, brązowy skórzany pasek i torbę, spore okulary przeciwsłoneczne i cieliste szpilki peep toe. Zestaw świetny, ale w tym przypadku wyglądał na Brodce jak na manekinie. Prawie albinoska karnacja podkreślone krwiście czerwone ustami nie pasują do tej stylizacji.Monika Brodka na konferencję festiwalu "Top Trendy" wybrała wzorzystą koszulę, kremowy żakiet z podwiniętymi rękawami, spodnie w kolorze khaki ze zwężanymi nogawkami, brązowy skórzany pasek i torbę, spore okulary przeciwsłoneczne i cieliste szpilki peep toe. Zestaw świetny, ale w tym przypadku wyglądał na Brodce jak na manekinie. Prawie albinoska karnacja podkreślone krwiście czerwone ustami nie pasują do tej stylizacji. fot. Kapif

Więcej o: