Avant Model School, czyli profesjonalna szkoła modelek pod okiem Joanny Krupy. Jak było na pierwszych warsztatach? [EKSKLUZYWNE ZDJĘCIA]

Joanna Krupa uczyła młode dziewczyny, jak być profesjonalną modelką. A potem... przyszedł czas na selfie!

Marzenie o zostaniu top modelką właśnie przestało być odległym pragnieniem Dziś to po prostu plan, który zrealizować pomoże wam grono ekspertów. A wszystko dzięki Avant Model School . Inicjatywa agencji Avant Models wystartowała 21 maja z cyklem 8-godzinnych warsztatów przygotowujących do tego zawodu.

Uczestniczki warsztatów uczyły się m.in tego, jak z gracją poruszać się na wybiegu. A jak wiemy z programu "Top Model. Zostań Modelką" , wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste! Rad dziewczętom udzielała jedna z podopiecznych agencji Avant Models, Kasia Sowińska , modelka z wieloletnim doświadczeniem w branży.

O tym, na czym dokładnie polega praca modelki, jak wybrać najlepszą agencje, czy jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, gdy na castingu ma się tylko 5 sekund, aby oczarować klienta, casting directora czy fotografa, uczestniczki rozmawiały z założycielką Avant Model, menedżerką Kasi Struss i Joanny Krupy - Małgorzatą Leitner .

Avant Model School, Joanna Krupa, Lula.plAvant Model School, Joanna Krupa, Lula.pl Avant Model School/Facebook Avant Model School/Facebook

Podczas kursu odbyły się również warsztaty fotograficzne, prowadzone przez znany duet - Sebastiana Cviqa i Monikę Kandefer , odpowiedzialnych m.in za kampanie marek Esotiq czy La Mania.

Jako że praca modelki to nie tylko castingi, wybiegi i sesje zdjęciowe, ale również (a może przede wszystkim) praca nad sobą, dziewczyny dowiedziały się, jak powinna wyglądać zdrowa i zbilansowana dieta przyszłej modelki. W ramach warsztatów odbył się też trening pod okiem Witka Szmańdy , który w Hollywood współpracował z takimi gwiazdami, jak Heidi Klum czy Keanu Reeves. Uczestniczki miały również okazję uczestniczyć w szkoleniu z zakresu wizażu i codziennej pielęgnacji skóry.

Zajęcia w Avant Model School nie mogły oczywiście obyć się bez gwiazdy, modelki i gospodyni show "Top Model. Zostań Modelką" - Joanny Krupy . Asia spotkała się z uczestniczkami, opowiedziała o swoich początkach w branży oraz przekonywała, jak ważne jest podążanie za marzeniami, mimo różnych przeciwności. Spotkanie zakończyła... seria selfie z Joanną.

Partnerami Avant Model School są marki Esotiq i Bakalland oraz portale Lula.pl i MaxModels.pl

Zobacz wideo
Więcej o: