Weszła w kadr podczas sesji znanego rapera, teraz robi karierę modelki. Przypadek zmienił życie 27-letniej Nigeryjki

Olajumoke Orisaguna ma już w kieszeni kontrakt z agencją modelek i pierwszą okładkę.

Brytyjski raper Tinie Tempah i fotografka Ty Bello pojechali razem do Nigerii, aby zrealizować sesję zdjęciową w kraju przodków muzyka.

Tinnie Tempah w sesji dla Ty BelloTinnie Tempah w sesji dla Ty Bello Instagram @tybello Instagram @tybello

Zdjęcia wyszły świetnie, ale, ku zaskoczeniu ekipy, najlepsze okazało się to "zepsute" przez przypadkowego przechodnia. Obok muzyka pojawiła się młoda i zgrabna sprzedawczyni chleba, a uroda dziewczyny i jej wściekle czerwona sukienka przyćmiły bohatera sesji. Ponieważ zniknęła równie szybko jak się pojawiła, zachwycona fotografka zamieściła apel na Instagramie. "Kim jest ta dziewczyna? [...] Zdecydowanie POWINNA zostać modelką. Chętnie pomogę jej zbudować portfolio, jeśli będzie zainteresowana. Jest tak piękna i fotogeniczna... - pisała Ty Bello .

Tinie Tempah i przypadkowa dziewczyna na zdjęciu Ty BelloTinie Tempah i przypadkowa dziewczyna na zdjęciu Ty Bello Instagram @tybello Instagram @tybello

Piękna sprzedawczyni okazała się być 27-letnią mamą dwójki dzieci, pracującą na targu przez 7 dni w tygodniu, żeby utrzymać rodzinę. Dziewczyna bardzo słabo mówi po angielsku i nie przyszłoby jej do głosy marzyć o karierze w show-biznesie. Jednak dzięki wsparciu fotografki, błyskawicznie znalazła się na okładce lokalnego magazynu "This Day Style". Bello sfotografowała 27-latkę w towarzystwie jej 14-miesięcznej córeczki Grace.

Olajumoke Orisaguna z córką w sesji dla 'This Day Style'Olajumoke Orisaguna z córką w sesji dla "This Day Style" Instagram @tybello Instagram @tybello

Następnie Olajumoke podpisała kontrakt z nigeryjską agencją Few Model Management, która już znalazła dla niej pierwsze płatne zlecenia. To przełom w życiu dziewczyny, która zostawiła męża i starsze dziecko, żeby wyjechać do Lagos za chlebem (dosłownie i w przenośni). Czy wkrótce zobaczymy ją na paryskich wybiegach?

ZDJĘCIA przypadkowej modelki Olajumoke Orisaguny

Więcej o: