Backstage inspiracje - Iekeliene Stange

Iekeliene Stange, duńska modelka, na co dzień wyróżnia się swoim oryginalnym sposobem ubierania się. Lubi mieszać kolory i style.

Iekeliene Stange uważa, że nie trzeba brać mody zbyt serio. Swój styl określa jako bałagan , wszystko w jednym. Łączy wiele kolorów i jest fanatycznym zbieraczem ubrań vintage .

Uważam, że ludzie powinni być bardziej kreatywni w ubieraniu się. Nie przejmować się opinią innych." powiedziała modelka.

Iekeliene czerpie inspiracje od swoich znajomych. Uwielbia bowiem podłapywać style od różnych ludzi. Częstym elementem jej stylizacji są srebrne Martensy z pastelowymi sznurówkami . Na backstage'u pokazu DSquared jesień/zima 2009/2010 miała na sobie czarno-białe legginsy, wzorzysty sweter i kamizelkę ozdobioną cekinami . Kolorowe przypinki świetnie kontrastują ze stonowanymi kolorami.

Iekeliene Stange D Squared - Backstage Ready to Wear - Fall/Winter 2009/10Iekeliene Stange D Squared - Backstage Ready to Wear - Fall/Winter 2009/10 Iekeliene Stange fot. EAST NEWS (ZEPPELIN/Greg Kessler)

Więcej o: