Blogerzy o sobie: Kocia szafa

Dziś w "Blogerzy o sobie" o modzie opowiada jedna z autorek bloga Kocia Szafa.

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Modą interesowałam się od dziecka, zawsze lubiłam wiedzieć "co w modzie piszczy", podglądałam modowe gazety, strony internetowe, a razem z koleżanką Martą trafiłyśmy na bloga Ryfki i Pangenialnej, co zainspirowało nas do stworzenia swojego bloga w którym możemy przedstawi własne pomysły i kreacje.

Czym jest dla Ciebie moda?

Chwilą, ponieważ zmienia się co sezon, jak nie częściej. Jak to mawiała Coco Chanel " Moda przemija, styl pozostaje". Bardzo lubi to przesłanie i staram się o nim pamiętać podczas szału na wyprzedażach.

Jakbyś opisała swój styl?

Mój styl zmienia się wraz z moim nastrojem, natchnieniem po przeczytaniu nowej książki, obejrzanym filmie. Myślę, że nie można opisać mojego stylu jednym zdaniem, ale zapewne odzwierciedla moją osobowość.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Inspirować może każda chwila, nowe doznania, nowo poznane zakątki kultury. Dużo nowości wynajduję na ulicy, w sklepach, na wystawach, podpatruję i przekładam na swój użytek.

Czy masz jakieś ikony mody?

Są osoby, którymi się inspiruję. Pierwsze miejsce zajmują na pewno blogi Szafiarek polskich i zagranicznych, a ze znanych osób będzie to Monika Brodka, Magdalena Cielecka, Sienna Miller oraz odtwórczyni głównej roli w serialu Sex and the city - Carrie Bradshaw. 

Kocia Szafa kociaszafa.blogspot.com

Czytaj w Znam.to: Zbyt pudrowy puder Dream Matte Mousse

Więcej o: