Blogerzy o sobie - Pani Mruk

Dziś w "Blogerzy o sobie" Paula prowadząca bloga pani-mruk.blogspot.com.

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Zanim zdecydowałam się na założenie własnego bloga, przez długi czas oglądałam strony innych szafiarek - zarówno polskich, jak i zagranicznych. Z czasem pojawia się ochota, by pokazać coś swojego - teraz mam za sobą już rok w blogosferze i nadal sprawia mi to dużo przyjemności.

Czym jest dla Ciebie moda?

Przede wszystkim zabawą i obiektem eksperymentów. Moda jest jednak także moją wielką pasją i cieszyłabym się, gdyby udało mi się związać z nią swoją przyszłość - póki co są to raczej marzenia, a nie plany, ale kto wie...

Jakby opisała swój styl?

Ostatnio przeczytałam, że mój styl jest "prosty i powściągliwy" i w pełni zgadzam się z tymi słowami. Nader wszystko cenię sobie wygodę i mam wyjątkową słabość do zwiewnych sukienek i butów w nieco męskim stylu.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Regularnie odwiedzam mnóstwo polskich i zagranicznych blogów o modzie. Najbardziej lubię te poświęcone modzie ulicznej, ze względu na dużą różnorodność pokazywanych tam ludzi i ich stylów. Staram się także szukać inspiracji w innych źródłach - książkach, filmach czy gazetach.

Czy masz jakie ikony mody?

Bardzo podoba mi się to, co nosi Alexa Chung. No, i zawsze z zazdrością spoglądam na to, co ma na sobie Carrie Bradshaw z SATC - co ja bym dała, żeby mieć taką szafę! ;)

P ani Mruk pani-mruk.blogspot.com

Czytaj w Znam.to: Dyskoteka na rzęsach

Więcej o: