Street trend - pokazujemy bieliznę

Jedną z nowości sezonu jesień/zima jest widoczna bielizna. Wiele osób przewidywało, że ten trend nie przyjmie się na ulicach, jednak nie mieli racji. 

Bielizna wychodzi na pierwszy plan. Była jednym z elementów stylizacji u Miu Miu oraz Balenciagi i zaczyna podbijać ulice. Już nikt, a na pewno nie osoba znająca się na modzie, nie będzie się krzywo patrzeć, widząc wystający spod bluzki stanik. Tak, jak w przypadku każdego trendu, tak i ten trzeba traktować z umiarem . Jeśli chcemy pokazać stanik, to ważne by był ładny . Pod prześwitujące bluzki nakładamy klasyczne modele z mikrofibry, a spod koszuli może wystawać koronkowy gorset lub koszulka nocna centki.

Projekt: Balenciaga (jesień/zima 2009/2010)Projekt: Balenciaga (jesień/zima 2009/2010) Balenciaga fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Dziewczyna ze zdjęcia nałożyła czarny, prosty stanik pod cienką bluzeczkę. Do tego dodała jasne spodnie, ściągnięte czarnym, skórzanym paskiem i zasuwane botki open toe. Zwróćcie uwagę na skarpetki i jedną podwiniętą nogawkę. Do tego zestawu proponujemy dodać czarny, ciepły sweter a stylizacja będzie odpowiednia do naszego klimatu.

facehunter.blogspot.comfacehunter.blogspot.com facehunter.blogspot.com

Zdjęcia dziewczyny pochodzą ze strony facehunter.blogspot.com . Polecamy!

Więcej o: