Blogerzy o sobie - Karolina Słota

W cyklu "Blogerzy o sobie" przedstawiamy Karolinę prowadzącą bloga jail-k.blogspot.com.

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Około pół roku temu odkryłam szafiarskie blogi, (dość późno, wiem) stale przesiadywałam i zagłębiałam się w sieć modowych inspiracji, znalazłam dwa konkursy w których wzięłam udział, a nóż się uda. Nie brałam tego na poważnie. I tak po krótkim czasie otrzymałam wiadomość o wygranej w konkursie organizowanym przez Aktivist oraz wiadomość na temat zostania laureatką konkursu magazynu Exklusiv. To głównie zaważyło na podjęciu decyzji o blogowaniu. Ktoś mnie docenia, akceptuje to co robię, jak się ubieram, więc czemu by nie pokazać tego innym. Tak zaczęła się moja szafiarska przygoda.

Czym jest dla Ciebie moda?

Od najmłodszych lat kombinowałam ze swoim wyglądem nie znając się zupełnie na modzie, jednak ciężko być znawcą w przedszkolu :) Teraz moda jest elementem mojego życia, który inspiruje mnie każdego dnia. Nie chcę podporządkowywać się całkowicie panującym trendom. Śledząc nowinki modowe staram się filtrować treści, dlatego moda stała się moją przyjaciółką, której potrafię powiedzieć "nie", znam zarówno jej wady jak i zalety, ale mimo wszystko kocham.

Jakbyś opisała swój styl?

Nie chcę zamykać się w żadnych ramach stylów, które czasem bardzo ciężko określić. Jednak jeśli nalegają :) , mój styl nazwałabym byciem w zgodzie i w modzie - zgoda ze sobą, zgoda częściowo z modą, zgoda z wygodą.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Internet, magazyny modowe i sny są moją główną inspiracją zarówno do tworzenia nowych stylizacji jak i sesji fotograficznych.

Czy masz jakieś ikony mody?

Niezmiernie podziwiam byłą modelkę Agyness Deyn za jej modowe szaleństwa i łamanie zasad. Ostatnio bardzo dobrze i interesująco zapowiada się również Alexa Chung. Ale czy osiągnęła status ikony mody ? Tytuł nadejdzie wkrótce.

Karolina Słota vel. Jail's wardrobe

Więcej o: