Blogerzy o sobie - HoneyBunny

Dziś w cyklu "Blogerzy o sobie" zapraszamy do czarodziejskiej krainy mody HoneyBunny.

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Założyłam bloga zainspirowana zagranicznymi blogami takimi jak Karla'a Closet, FashionToast, Cherry Blossom Girl, czy Elinkan oraz z chęci pokazania swojego stylu. Przyszło to dość naturalnie, ponieważ uwielbiałam inne blogi chciałam sama spróbować swoich sił. Zachęciła mnie też interakcja z innymi bloggerkami i cała wymiana kultorowo-modowa.

Czym jest dla Ciebie moda?

Przede wszystkim jest to dla mnie zabawa. Poza tym jest to tez możliwość pokazania swojego stylu i w pewnym sensie osobowości.

Jakbyś opisała swój styl?

Tak naprawdę to chyba trudno to określić, ale lubię dziewczęce ubrania, buty i dodatki i tego się najczęściej trzymam. Uwielbiam styl marynarski, dobrze tez czuje sie w stylu rockowym. Najczęściej wybieram rzeczy które maja dla mnie pewnego rodzaju bajkowa 'magie', w tym czuje sie najlepiej i myślę ze mi to pasuje Ciekawostka może być to ze prawie nigdy nie nosze spodni i posiadam tylko jedna parę ;D Najlepiej jednak czuje sie w sukienkach i spódniczkach.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Inspiruje mnie niemal wszystko! Street fashion, blogi modowe, pokazy mody, magazyny, podróże czy muzyka - każda z tych rzeczy potrafi na mnie bardzo wpłynąć jeśli chodzi o nowe pomysły na stylizacje. Bardzo inspirujące za tez znane osoby jak Alexa Chung (ostatnio moje modowe guru) czy Kate Moss.

Czy masz jakieś ikony mody?

Tak, jak już wspomniałam w poprzedniej odpowiedzi są to przede wszystkim Alexa Chung i Kate Moss. W szczególności uwielbiam styl Alexy: świetnie łączy dziewczęce i kobiece stylizacje ze stylem vintage, czy rockowym.

Jakie Twoim zdaniem będą trendy na wiosnę/lato 2010?

Wymienię może te, które mam zamiar włączyć do swojej wiosennej szafy i te, które mnie zauroczyły... Na pewno bardzo ważne będą dla mnie motywy kwiatowe. W przygotowaniu na wiosnę zakupiłam już kilka sukienek z tym wzorem oraz planuję zakup kwiatowych legginsów. Kolejnym trendem przemawiającym do mnie będą jasne pastelowo-cukierkowe barwy (jak np. kolor miętowy, czy brzoskwiniowy) oraz kolor nude (cielisty). Koronki, przezroczystości oraz akcesoria i opaski z kokardą w roli głównej to kolejne tendencje, które bardzo mnie cieszą i na pewno będą ważne w tym sezonie.

HoneyBunny in Wonderland

Więcej o: