Street trend - dresowe spodnie

Szare, dresowe spodnie stały się hitem sezonu! Nie są już zarezerwowane wyłącznie na salę gimnastyczną. Teraz zestawia się je w elegancki sposób - ze szpilkami, marynarką i biżuterią.

Dresowe spodnie w ubiegłym roku promowała Isabel Marant , a w tym sezonie mamy prawdziwe apogeum. Bawełniane spodnie, najczęściej w szarym kolorze, pojawiły się w kolekcji Alexandra Wanga , Marc by Marc Jacobs , Unique , Rag & Bone i Yigal Azrouel , a ten trend szybko podłapali trendsetterzy.

Christina została sfotografowana w Paryżu . Ma na sobie szare dresowe spodnie, które zestawiła z białą bluzką. Prosty zestaw kojarzy się z codziennymi pracami, jak sprzątanie, czy uprawianie sportów, jednak nie w jej wydaniu. Dziewczyna dodała do tego szpilki z spiczastym czubkiem i futrzaną kurtkę . Całość ozdobiła złotą biżuterią i okularami. Jej stylizacja jest nietypowa. Wszystkie elementy są modne, a zestawienie ich razem wymagało nie lada odwagi. Christina uzyskała beztroski wygląd , jakby ubierała się od niechcenia, ale całość jest naprawdę ciekawa.

Zdjęcie pochodzi ze strony Street Peeper . Polecamy!

Więcej o: