Blogerzy o sobie - Taly-na

Kolejną uczestniczką cyklu "Blogerzy o sobie" jest Taly-na, która blogowanie traktuje z przymrużeniem oka.

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Pomysł na prowadzenie bloga chodził za mną bardzo długo. I tak po obserwacji tego co dzieje się w sieci postanowiłam założyć miejsce w którym będę mogła dokumentować swoje modowe pomysły. Jest to dla mnie też pewna forma zabawy, bo uważam że najważniejszy jest dystans do samej siebie.

Czym jest dla Ciebie moda?

Moda jest dla mnie wyrazem osobowości. Człowiek przez swój ubiór potrafi wiele dopowiedzieć o sobie. Z jednej strony strój jest tylko konwencją a z drugiej podświadomym wołaniem światu "Oto JA!" Ja trakturę modę z pewnym dystansem, nie mogłabym zatracić się w niej do reszty.

Jakbyś opisała swój styl?

Lubię mieszać różne style, więc nie umiem konkretnie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno bardzo lubię połączenie luźnego stylu z bardzo kobiecym. Wygoda przede wszystkim, nie ubrałabym czegoś w czym źle bym się czuła. Nie jest łatwo zadeklarować jaki ma się styl, gdyż z upływem czasu zmieniają się preferencje.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Internet, gazety, sklepy, sama ulica. Wszędzie można znaleźć inspiracje. Jednak muszę przyznać że przoduje tu internet. Codziennie poświęcam chociaż małą chwilę aby przejrzeć polskie i zagraniczne blogi, czy portale pokazujące różne modowe przedsięwzięcia. Pomysły które najbardziej mi się podobają staram się katalogować, żeby móc sobie później to odtworzyć.

Czy masz jakieś ikony mody?

Myślę że we współczesnym świecie mody ważną ikoną jest Alexa Chung. Wiem może nie będę na zbyt odkrywcza, ale bardzo lubię jej styl. Klasyka nade wszystko - ta dziewczyna wie jak łączyć ze sobą ubrania i dodatki. Myślę nawet że świat blogów modowych ma już swoje ikony, dlatego warto je uważnie oglądać bo przedstawiają bardzo wysoki poziom.

Które trendy Twoim zdaniem będą królować w sezonie wiosna/lato 2010?

Zdecydowanie wymienić mogę kolory, chodzi tu o pastele i neonowe barwy. Na pewno mieszanie różnych wzorów i kolorów, tylko trzeba tu jednak trochę uważać. W sklepach już widać, że będzie to kolejny sezon stylu marynarskiego, dlatego warto zainwestować w chociażby jedną taką rzecz.

Taly-na - taly-na.blogspot.com

Więcej o: