Blogerzy o sobie - agacior89

W "Blogerzy o sobie" Agata opowiada o prowadzeniu "To nie jest kolejny blog o modzie".

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Posiadanie jakiegoś hobby jest naturalną ludzką potrzebą. Nie chcąc ryzykować, że coś ususzę albo zagłodzę, hoduję bloga. Być może jest to dosyć niekonwencjonalne, narcystyczne i bardziej niebezpieczne niż rośliny doniczkowe czy chomiki, ale cóż... W tym cała frajda :).

Czym jest dla Ciebie moda?

Moda to taki rwący strumień, który ciągle, ciągle zmienia swój bieg; można sukcesywnie płynąć z prądem... Lub pod prąd. Pozostać bezpiecznie na brzegu. Albo utonąć.

Staram się czerpać przyjemność z pławienia się w nim, ale czasem fala sama gdzieś gdzieś niesie...

Jakbyś opisała swój styl?

Łatwiej chyba odpowiedzieć na pytanie, jak bym opisała styl, który mnie fascynuje. Z jednej strony uwielbiam wszystko, co dziewczęce, cukierkowe, romantyczne, z drugiej- metalowe, kontrowersyjne, ciężkie. Taka rockowa Barbie Girl. Czy i tak można określić mój styl? Chyba nie do końca; staram się, czasem brakuje mi odwagi. Dzięki blogowaniu nabieram jej coraz więcej.

Skąd czerpiesz inspiracje?

Z nieograniczonego zasobu Wielkiego Wirtualnego Wora, z przekoloryzowanych zdjęć w magazynie, ze starannie poukładanej sterty świecidełek w centrum handlowym, z lubością podglądanych spacerowiczów warszawskich ulic, z ukradkiem podsłuchanych rozmów, z układu gwiazd na niebie, zapachu kwiatów, smaku kawy z cynamonem. Coś gdzieś zauważę, przełożę na swój język (jak to zdobyć/jak to zrobić), reszta się jakoś sama układa.

Czy masz jakieś ikony mody?

Pewnie mam, ale ich jeszcze nie odkryłam :). Może kiedyś odczuję potrzebę, by je odnaleźć.

Jakie Twoim zdaniem będą najpopularniejsze trendy na wiosnę/lato 2010?

Po pierwsze: wszystko, co jest robione samodzielnie. Po drugie: dystans do siebie i do mody. To jest coś, co zawsze będzie "trędi".

Agata - To nie jest kolejny blog o modzie - agacior89.blogspot.com

Więcej o: