Blogerzy o sobie - Magda i Emilia

W cyklu "Blogerzy o sobie" przedstawiamy Emilię i Magdę prowadzące bloga "Tanie odzienie".

Skąd pomysł na prowadzenie bloga?

Bloga prowadzimy wspólnie - Magda i Emilia. Uwielbiamy szperać w sklepach z tanią odzieżą, robimy to praktycznie od zawsze, zatem wpadłyśmy na pomysł założenia bloga TANIEODZIENIE. Nie mamy żadnej specjalnej filozofii, po prostu chciałyśmy pokazać dziewczynom jakie skarby można znaleźć w second-handach, i że wcale nie trzeba mieć 100zł w portfelu żeby fajnie się ubrać.

Czym jest dla Was moda?

Moda jest dla nas dobrą zabawą, wyszukiwaniem fajnych i ciekawych rzeczy. Nasz blog to trochę jakby alternatywa dla sklepów typu Zara, czy H&M. Moda nawet jeśli jest alternatywna, tak jak na blogach szafiarskich, zawsze wpada w pułapkę powtarzalności, ludzie noszą praktycznie to samo tylko w różnych kolorach i z metkami różnych sklepów. A moda to chyba przede wszystkim jakieś wyrażanie siebie, swojej osobowości. Każdy powinien nosić to co lubi i co jemu się podoba, niezależnie od tego co mają na ten temat do powiedzenia inni.

Jakbyście opisały swój styl?

Żadna z nas nie ma żadnego konkretnego stylu, ubieramy po prostu to co nam się podoba i w czym przede wszystkim dobrze się czujemy. Nie lubimy efektu przebrania.

Skąd czerpiecie inspiracje?

Inspiracje czerpiemy zewsząd :) trudno powiedzieć. Ludzie na ulicach, kolory, filmy, muzyka.

Czy macie jakieś ikony mody?

Nie mamy chyba żadnych ikon. Lubimy po prostu naturalność i bezpretensjonalność.

Emilia i Magda - Tanie odzienie

Więcej o: