Backstage inspiracje - Tavi Gevinson

Poprzednia stylizacja Tavi zupełnie się Wam nie podobała. Może bardziej kobiecy zestaw przypadnie Wam do gustu?

Tavi Gevinson na pokazy odbywające się podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku nałożyła niebieską sukienkę w cętki i czarny płaszcz w kwiatki. Do tego dodała wełniany, łańcuszkowy szal kominowy i chustę w kratkę. Niezwykle barwny zestaw został dodatkowo ożywiony kilkoma elementami. Uwagę zwracają różowe satynowe wykończenia rękawów, dwukolorowe rajstopy - jedna nogawka była czarna oraz czerwone buty z kolekcji Commes des Garcons . Na głowę Tavi założyła opaskę ozdobioną wielkim, tiulowym kwiatem .

Ta stylizacja jest dopasowana kolorystycznie, jedynie buty nie pasują do reszty, ale to na pewno był zamierzony efekt. Całość sprawia naprawdę dobre wrażenie. Tavi po raz kolejny wykazała się umiejętnością łączenia wzorów i kolorów . Jej odwaga jest warta pozazdroszczenia. Niewiele osób ma odwagę naprawdę bawić się modą, a Tavi Gevinson robi to doskonale.

Co sądzicie o tym zestawie? Jest lepszy niż poprzedni ? Jest na pewno lepiej dobrany kolorystycznie, bardziej szykowny i nie można mu zarzucić, że jest "babciny". Jak Wam się podoba?

Stylizacja Tavi Gevinson

Kuba Dąbrowski

Stylizacja Tavi:
Więcej o: