Małgosia Bela twarzą Nina Ricci!

Małgosia Bela została twarzą marki Nina Ricci i pojawiła się w pierwszej kampanii marki od 2009, gdy stery przejął były projektant Louis Vuitton, Peter Copping.

To doskonały rok dla polskiej modelki. Znowu możemy ją zobaczyć w reklamie Chloe . Małgosia została też twarzą marki Iceberg . Do tego wzięła udział w kampanii Nina Ricci, która jest bardzo szczególna. Jest to bowiem pierwsza kampania marki Nina Ricci od kiedy Peter Copping przejął stanowisko dyrektora kreatywnego po odejściu Oliviera Theyskensa w 2009. Zdjęcia wykonał znany duet fotografików Inez i Vinoodh , a sesja odbyła się w Greenwich Hotel w Nowym Jorku.

Zdjęcia reklamowe po raz pierwszy zostaną zaprezentowane w lutowym numerze Vogue Paris, a kampania została ograniczona wyłącznie do najważniejszych czasopism wydawanych we Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, UK i USA i kilku niszowych magazynów.

To kampania wizerunkowa." - powiedział Copping. "To najsilniejszy sposób, by wiadomość dotarła."

Peter miał zapewne na myśli potencjalnych klientów, jako odbiorców wiadomości. A co chce w niej przekazać? Wizję marki i kobiety dla której projektuje. Do kampanii wybrał więc Polkę, Małgosię Belę , która jego zdaniem idealnie odzwierciedla styl marki Nina Ricci .

Wygląda współcześnie, nowocześnie, zmysłowo - wszystkie te cechy, które charakteryzują kobietę Ricci." - powiedział Copping w wywiadzie dla WWD.

Kreując koncept kampanii Peter miał na myśli młode kobiety, które jak Julia Restoin Roitfeld i Charlotte Casiraghi nie siedzą w domy w imprezowych kreacjach, ale wychodzą i chcą być widziane. Dlatego pierwsze zdjęcie kampanijne przypomina fotografię z nocnego klubu.

Małgosia Bela w kampanii Nina Ricci wiosna/lato 2011Małgosia Bela w kampanii Nina Ricci wiosna/lato 2011 fot. mat. prasowe

Małgosia w delikatnej, różowej sukni pozuje na aksamitnej, śliwkowej kanapie. Nasza ulubiona zielonooka piękność wygląda bardzo kobieco w delikatnej, zwiewnej sukienki, ale też jawi się jako okrutna i potężna kobieta z przeszywającym wzrokiem, co doskonale odzwierciedla styl marki Nina Ricci znanej z wyrafinowanego romantyzmu.

Co sądzicie o nowej kobiecie Nina Ricci ?

Małgosia Bela promienieje >>

Małgosia Bela w kampanii Iceberg >>

Więcej o: