Moss, Campbell i Bela wróciły na wybieg

Weteranki razem z debiutantkami. Podczas pokazu najnowszej kolekcji Marca Jacobsa dla Louis Vuitton mogliśmy zobaczyć Kate Moss, Naomi Campbell i Małgosię Belę!

Brytyjskie modelki, należące do grona ikon modelingu i supermodelek lat 90. wzięły udział w pokazie kolekcji Louis Vuitton na jesień/zimę 2011/2012. Kate i Naomi niezwykle rzadko pojawiają się na pokazach, dlatego ich występ podczas tegorocznego Paris Fashion Week jest wielkim wydarzeniem . Nas ucieszyło również pojawienie się Małgosi Beli .

Wszystkie weteranki wypadły znakomicie przy młodszych koleżankach z branży. Brak tremy, pewność siebie sprawiały, że starsze modelki hipnotyzowały . Twarz Naomi była prawie niewidoczna pod czapką z daszkiem, ale gracji z jaką chodzi nie można pomylić. Kate podczas pokazu paliła papierosa i robiła to w wyjątkowy sposób.

Pokaz Louis Vuitton był zjawiskowy nie tylko dzięki zatrudnieniu Kate i Naomi. To imponujące widowisko w którym wzięło udział aż 67 modelek było dopracowane w każdym szczególe. Bardzo podoba nam się pomysł z portierami i widami, którymi modelki wjeżdżały na wybieg. Zobaczcie sami.

Louis Vuitton jesień/zima 2011/2012 - wideo

 
Więcej o: