Przezroczysta torebka Hermes - hit czy kit?

Przezroczysta torebka Kelly mark Hermes to waszym zdaniem hit czy kit?

Torba marki Hermes to jeden z najbardziej pożądanych produktów na świecie. Powodzeniem cieszy się zwłaszcza klasyczny model Kelly , który nazwę zawdzięcza Grace Kelly. Ten dodatek chciałaby mieć w swojej szafie każda elegantka i wielbicielka tradycji.

Zarząd firmy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wyroby francuskiej marki niekoniecznie pasują do stylu ludzi młodych duchem. Pod koniec lat 90. projektanci Hermes postanowili temu zaradzić i zaprojektowali przezroczystą torbę Kelly . Pierwszy model pojawił się w 1996, a drugi rok później z okazji wystawy w Japonii. Pomysł spodobał się wielbicielom innowacji, którzy zmienili zdanie o pozornie "skostniałej" firmie. Zachwyciło ich połączenie tradycji z nowoczesnością i to, że za przystępną cenę mogą mieć choć namiastkę luksusowej, francuskiej mody.

Dziś przezroczysta torebka Kelly marki Hermes jest unikatem , który wiele osób chciałoby mieć w swojej szafie, jednak nie wszystkim się ona podoba. Przeciwnicy tego projektu uważają, że nie ma nic wspólnego z wysmakowanym stylem Hermes. A jakie jest Wasze zdanie? To hit czy kit ?

Przezroczysta torebka Hermes to:
Więcej o: