Małgorzata Kożuchowska na okładce "Gali" + WYWIAD

Niemal 40-letnia aktorka, którą zaliczamy do grona najlepiej ubranych Polek, pojawiła się na okładce magazynu z załączonym cytatem "Królową już jestem"...

Przyznajemy, że cytat budzi w nas nieciekawe skojarzenia, ale i zachęca do przekonania się, skąd takie słowa. W wywiadzie znajdziemy część rozmowy tłumaczącą tę pozornie nieskromną wypowiedź:

Skoro jestem w dobrym momencie życia, fajnie byłoby już tak pozostać (śmiech). Kiedy w Teatrze Narodowym grałam po kolei: nauczycielkę Tatianę Jakowlewną Borodinę w "Miłości na Krymie", hrabinę w sztuce "Umowa, czyli łajdak ukarany" i wreszcie księżniczkę Dianę w "Księżniczce na opak wywróconej", Jerzy Radziwiłłowicz powiedział mi: "No to została ci już tylko królowa...". A ja królową jestem w domu, więc (śmiech) może czas na propozycję, która każe mi na tę królową jeszcze trochę poczekać...

Z rozmowy można wywnioskować, że piękna Polka przechodzi teraz pomyślny i szczęśliwy czas, a wiek tylko temu sprzyja:

Jestem świadomą siebie kobietą w szczycie formy. I to mi się podoba. Wszystkie klocki są na swoim miejscu. Mam poczucie pełni i wrażenie, że właściwie wszystko mogę. (...) Miałam szczęśliwe dzieciństwo, byłam wychowana w poczuciu, że świat jest piękny, a ludzie życzliwi i to było widać na mojej twarzy. A potem przyszło dorosłe życie, różne spotkania, czasem rozczarowania, nie wszystko mi się udało. Najbardziej bolesne były rozczarowania ludźmi. To wszystko się na naszej twarzy zapisuje, ona staje się bardziej wyrazista, z charakterem. Dla aktorki to korzystne. Plastyczną twarz miałam zawsze i nie staram się tego pozbywać, serwując sobie serie różnych sztucznych zabiegów.

Jak widać, mimo obchodzonej w kwietniu "czterdziestki", Małgorzata czuje się i wygląda wspaniale, co tylko podkreśla klimat relaksu i spokoju w sesji. Trzeba przyznać, że wybór najzwyklejszego w świecie szarego sweterka oraz prostych bransoletek i zegarka był trafiony i idealnie pasuje do treści wywiadu.

Jeśli jesteście ciekawe pozostałej części rozmowy, zapraszamy do najnowszego numeru czasopisma "Gala".

Jak podoba się Wam ta okładka? Wolałybyście coś bardziej wyszukanego, czy doceniacie ten rodzaj prostoty?

Małgorzata Kożuchowska na okładce GaliMałgorzata Kożuchowska na okładce Gali fot. Gala

Więcej o: