Crystal Renn na okładce Vogue

To była jedynie kwestia czasu. Modelka niegdyś reprezentująca fgrupę size-plus dodała do portfolio pierwszą okładkę Vogue'a.

Crystal Renn oficjalnie dołączyła do grona najlepszych modelek . Jej zdjęcie ozdabia kwietniową okładkę Vogue Mexico. Nie jest to najbardziej prestiżowe wydanie "biblii mody", ale i tak to wielkie wyróżnienie dla Crystal, która jeszcze kilka lat temu była wyłącznie piękną "ciekawostką" na pokazach. Od czasu pojawienia się na wybiegu u Jean-Paula Gaultiera w 2006 roku Renn stała się najbardziej znaną reprezentantką grupy kobiecych modelek określanych mianem "size plus ". Dziś mimo że już nie wygląda jak jej dawne "pulchne" koleżanki nadaj jest postrzegana jako ich przedstawicielka, a żadna z nich nie dostąpiła takiego zaszczytu.

Wybór Crystal na okładkę Vogue'a jest znakiem, że modelka jest postrzegana jako jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych w branży . To znak, że piękność określana mianem "size plus" może dostać się do prestiżowego grona, a "rozmiar zero" wcale nie ma już takiego ogromnego znaczenia.

GALERIA !

Vogue Mexico - kwiecień 2011

Modelka: Crystal Renn

Fotograf: David Roemer

Stylizacja: Sarah Gore-Reeves

Crystal Renn opowiada o swojej wadze >>

Crystal Renn nadal plus-size ? >>

Film na weekend - "Co nas kręci, co nas podnieca"

Więcej o: