Pokaz Ochnik wiosna/lato 2011

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki Ochnik na wiosnę 2011.

W zaprezentowanej kolekcji marki OCHNIK pojawiala się odzież i galanteria uszyta z delikatnych skór w odcieniach rudości, brązów i zieleni zainspirowanych klimatem safari oraz błękity i zielenie przywodzące na myśl wodę . Nie zabrakło również ostrych, energetycznych barw , które są jednym z głównych trendów sezonu wiosna/lato 2011. Autorkami kolekcji są młode, utalentowane projektantki i stylistki: Jagoda Piekarska oraz Agata Zwolińska , ktróe potrafią nadać skórzanym rzeczom delikatnego powiewu kobiecości.

To wyjątkowa kolekcja. Autorki tej kolekcji udowodniły, że można pokazać skórzane ubrania tak, by wyglądały modnie, seksownie i lekko. Myślę, że skuszę się na kilka projektów, bo są naprawdę świetne." - powiedziała Anna Dereszowska.

OCHNIK to kolekcje dla osób ceniących jakość i styl. Cieszę się, że podczas tego wyjątkowego wieczoru każdy z gości mógł znaleźć coś dla siebie." - dodała Katarzyna Nowicka, Dyrektor ds. Zarządzania Marką OCHNIK.

Stylizacją pokazu zajął się Paweł Marczewski . Stroje Ochnik ozdobił biżuterią Marcina Giebułtowskiego , okularami marki Vision Fashion, bielizną i kostiumami kąpielowymi z sieci Lanoro oraz butami marki Aldo .

Więcej o: