Co projektanci sądzą o sukni Kate?

Od kilku dni każdy rozmawia o sukni Kate. Większości się podobała, a co sądzą o niej najważniejsi projektanci?

Kilku projektantów wypowiedziało się na temat sukni przyszłej królowej Wielkiej Brytanii. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że suknia przypomina styl Grace Kelly. Bardzo spodobało im się połączenie tradycji z nowoczesnością i prostoty z młodzieńczością. Pojawiły się też głosy, że to suknia wieku . Najczęściej padały słowa - ponadczasowa i klasyczna. Niektórzy zwrócili uwagę na to, że dekolt był za duży, ale projektanci pochwalili Sarah Burton , a ona udowodniła, że jest godną następczynią Lee i dzięki tej sukni jej pozycja w rankingu najlepszych projektantów świata została umocniona.

Bardzo podoba mi się suknia, jest prostsza niż oczekiwano: połączenie stylu Grace Kelly z 1956 i sukni królowej Elżbiety z 1947. Uwielbiam skromny welon z tiarą z lat trzydziestych Królowej Matki i zrównoważoną objętość całej sukni. Ona (Kate) jest promienna. Nigdy nigdy nie wyglądała piękniej." - powiedział Christian Lacroix.

Suknia jest bardzo prosta i bardzo ładna. Welon jest trochę płaski, ale (Kate) może go nosić w ten sposób, bo ma piękną twarz. Jest bardzo ładna." - dodał Hubert de Givenchy.

Suknia Kate była piękna. Wyglądała bardzo królewsko." - Donatella Versace.

James i ja mieliśmy gęsią skórkę. Suknia jest idealna i przetrwa próbę czasu. To klasyczny styl Grace Kelly. Spódnica jest boska. Uwielbiamy rozpuszczone włosy i welon. Proporcje są piękne." - Mark Badgley z Badgley Mischka.

Kate wyglądała wspaniale. Wybór Sarah Burton z marki Alexander McQueen odzwierciedla nowoczesną estetykę Kate, ale ręcznie robione koronkowe detale i rzemiosło są doskonałym ukłonem w stronę brytyjskiej tradycji. Koronki, prosta linia sukni, tiara królowej Elżbiety - każdy detal był oszałamiający." - Tory Burch.

Suknia była nadzwyczaj elegancka. Dla mnie, nie chodziło o suknię, a o nią. Była najpiękniejszą panną młodą na świecie." - Donna Karan.

Sukienka Kate miała klasyczną elegancję z nowoczesną krawędzią. Wspaniałe szczegóły charakteryzują ekspercką rękę Sarah." - Francisco Costa.

Uwielbiam tę suknię.. była bardzo prosta i młodzieńcza, nawet pomimo że była w stylu Grace Kelly's z lat pięćdziesiątych! Uwielbiam falbankę z tyłu spódnicy i małe dekoracje dookoła krótkiego welonu. Uwielbiam wybór tiary:. prosta, ładna, bardzo odpowiednia do jej sukienki .. została użyta niemal jak opaska, która utrzymuje włosy i welon, a nie jako dekoracja w porównaniu do słynnej sukni Diany, suknia Diany była sukienką dla księżniczki z bajki .. tę suknię nadal każdy pamięta .. sukienka Kate jest bardzo ładna, nowoczesna strojem, które zostaną skopiowane wszędzie, ale bez tych elementów z bajki." - Valentino.

A co Wy sądzicie o sukni Kate?

Więcej o: