Carine Roitfeld wraca do prasy

Była redaktor naczelna Vogue Paris, Carine Roitfeld wraca do pracy w prasie. Tym razem wspomoże V Magazine.

W styczniu tego roku Carine Roitfeld nagle odeszła z paryskiej redakcji "biblii mody". Był to szok dla jej wielbicieli i wydawanego przez nią Vogue Paris. Jej charakterystyczny styl, który promowała na łamach prowadzonego przez siebie pisma zachwycał wielbicielki mody na całym świecie, a pod jej rządami paryskie wydanie Vogue'a stało się jednym z najlepszych magazynów o modzie na świecie. Po rozstaniu się z Conde Nast wydawało się, że Carine nie wróci do prasy modowej, ale nie minęło kilka miesięcy i zatęskniła za dawnymi obowiązkami.

Według najnowszych doniesień Carine pracuje nad październikowym wydaniem V Magazine . Roitfeld od dłuższego czasu pracowała z tym magazynem, a po jej rozstaniu z Vogue redaktor naczelny V Magazine - Stephen Gan spytał ją czy nie chciałaby wrócić. W 1999 roku zajmowała się stylizacją sesji z Judem Law na pierwszą okładkę tego czasopisma.

Moja scena jest zawsze otwarta na nią i ona może występować na niej w każdej chwili kiedy zechce." - powiedział Stephen Gam.

Tym razem Roitfeld będzie pracować z Mario Testino . Nie możemy się doczekać efektów tej współpracy.

Carine Roitfeld współpracuje z Barneys >>

Ostatni Vogue Paris pod redakcją Carine Roitfeld >>

Więcej o: