Hello Kity i Vans - hit czy kit?

Co sądzicie o butach Vans ozdobionych wizerunkiem Hello Kitty? To hit czy kit?

Jeśli nie jesteś posiadaczem okazu z poprzednich kolekcji powstałych we współpracy marek Doc Marten i Sanrio to masz kolejną szansę, by mieć w swojej szafie trampki z wizerunkiem słynnego bohatera kreskówki. Firma Vans połączyła bowiem siły z Hello Kitty .

Ikoniczne modele butów Vans ozdobiono wizerunkiem popularnego kota. Amerykańska firma słynąca z obuwia dla osób jeżdżących na deskorolce, BMXie, czy rolkach chce do swoich sklepów przyciągnąć młode dziewczyny. To im przypadną do gustu kolorowe grafiki . Połączenie infantylnego i trochę już oklepanego motywu Hello Kitty z ikonicznymi butami Vans jest całkiem ciekawe. Kolekcja jest dziewczęca , ale nie traci swojego buntowniczego charakteru. W linii obuwia Vans x Hello Kitty znajdziecie kilka modeli butów ozdobionych sześcioma wzorami. Będą dostępne w rozmiarach dla dorosłych i dla dzieci.

Ceny będą się wahać od 25 dolarów za buty dziecięce do 55 dolarów za wysokie trampki dla dorosłych. Kolekcja trafi do salonów Vans i sklepu internetowego marki już 1 czerwca .

GALERIA !

Kolekcja obuwia Vans x Hello Kitty to:
Więcej o: