Kasia Struss projektantką ?

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że Kasia Struss postanowiła zrezygnować z modelingu i chce się zajmować projektowaniem. Zgodnie z doniesieniami Kasia rzekomo zaprojektowała serię T-shirtów.

Według informacji w polskiej sieci Kasia już zaprojektowała minikolekcję T-shirtów . Jeden z serwisów donosi, że na koszulkach były intymne zdjęcia Kasi, które zrobił i opublikował w sieci jej chłopak, Dylan Forsberg. Inny, że kolekcja powstała we współpracy z Dylanem, a dystrybucją zajęła się firma Madewell . Linię nazwano "Where I Want To Be ".

T-shirt z kolekcji 'Where I Want To Be'T-shirt z kolekcji "Where I Want To Be" fot. mat. prasowe

Sprawdziliśmy ofertę amerykańskiej sieci i trafiliśmy na trzy modele koszulek . Każda z nich jest ozdobiona fotografią, którą wcześniej widzieliśmy na blogu Dylana. Postanowiliśmy poszperać w sieci i oprócz doniesień na polskich stronach i blogach nie ma wzmianki o jakiejkolwiek kolekcji Kasi. Szukając informacji na temat linii "Where I Want To Be" znaleźliśmy kilka wpisów. Na WWD możemy przeczytać opis katalogu kolekcji Madewell na wiosnę/lato 2011, w którym zaprezentowano słynne T-shirty.

T-shirty powstały we współpracy z Dylanem Forsbergiem."- donosi WWD.

Na stronie Jak & Jil znaleźliśmy również zdjęcie Kasi w jednej z koszulek. Podpis pod fotografią - Modelka Kasia Struss nosi przerobiony do własnych potrzeb T-shirt z nowej linii T-shirtów jej chłopaka, Dylana Forsberga "Where I wanto to be".

Kasia Struss w koszulce z kolekcji 'Where I Want To Be'Kasia Struss w koszulce z kolekcji "Where I Want To Be" jakandjil.com/blog/

Zastanawiamy się, jak to możliwe, że to Kasi przypisuje się autorstwo koszulek skoro ich główną ozdobą są zdjęcia? Pierwsze T-shirty (zaprezentowane na blogu Dylana czy Jak & Jil ) były co prawda poniszczone, pocięte oraz podziurawione i mogła to, co prawda, zrobić Kasia, ale czy zrobienie kilku dziur można nazwać projektowaniem? Nie przekonuje nas informacja, która obiegła polską sieć. W tej sprawie bardziej wierzymy zagranicznym serwisom, że kolekcja jest autorstwa Dylana a nie polskiej modelki, co nie wyklucza, że Kasia Struss zaprojektuje własną linię.

Chciałabym wprowadzić linię T-shirtów i szortów Kasi do Polski. Mam nadzieję, że to się uda i już za rok będzie można je kupić w polskich sklepach." - powiedziała w wywiadzie dla jednego z dzienników menadżerka Kasi.

Kolekcja modelki z pewnością cieszyłaby się zainteresowaniem , szczególnie szumem medialnym. Ten schemat został już przetestowany przez firmę NG2 właściciela marki Quazi dla której projektuje Anja Rubik. Dlatego pomysł jest całkiem dobry, ale nie wiadomo kiedy i czy zostanie zrealizowany.

Koszulki "Where I Want To Be" kupicie tutaj . Kosztują 78 dolarów.

Więcej o: