Buty Louboutin dostępne w Polsce

Już w czerwcu w słynnym butiku na Moliera 2 w Warszawie będzie można kupić kultowe buty z czerwoną podeszwą Christiana Louboutina.

Coraz więcej firm produkujących dobra luksusowe decyduje się na sprzedaż w Polsce. W sklepach multibrandowych możemy już kupić rzeczy takich marek, jak Bottega Veneta , Balenciaga, Celine, Chloe, Gucci, Michael Kors, RM by Roland Mouret, czy Stella McCartney. Na początku roku jako jedni z pierwszych napisaliśmy , że dołączy do nich również firma Balmain . A już za kilka dni oferta luksusowych marek dostępnych w Polsce poszerzy się o kolekcję Christian Louboutin .

Kultowe buty z czerwoną podeszwą będą dostępne w warszawskim butiku na Moliera 2 . Już od czerwca będzie można tam znaleźć klasyczne, ponadczasowe modele, buty z aktualnej kolekcji na wiosnę/lato 2011 oraz nowej - na jesień/zimę 2011/2012. Projekty marki Louboutin będą sprzedawane w osobnej galerii, obok dodatków takich marek, jak m.in. Moncler Gamme Rouge, czy Harve Leger.

Obowiązujące ceny będą odpowiednikiem cen z pozostałych europejskich butików marki. Za parę najbardziej pożądanych butów świata trzeba będzie zapłacić od 1000 do nawet 8000 złotych .

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum - Czy szpilki Louboutin są warte swojej ceny ?

Kup szpilki Louboutin on-line, zanim jeszcze pojawią się na Moliera 2

Więcej o: