Alexander Wang tworzy linię plażową

Alexander Wang słynący z doskonałego talentu do łączenia aktualnych trendów ze stylem sportowym zdecydował się na stworzenie linii kostiumów kąpielowych.

To była wyłącznie kwestia czasu. Amerykański projektant, Alexander Wang już w 2009 roku zaprezentował projekty zainspirowane stylem plażowym , a ostatnio wprowadził do swojej kolekcji kilka modeli bielizny . Kolejnym, logicznym krokiem było więc stworzenie nowej linii - kostiumów kąpielowych , która pojawi się w sklepach już niedługo.

Z pierwszych informacji wiemy, że kolekcja plażowa Resort 2012 będzie pełna wycięć i sportowych inspiracji. Wang słynie z tworzenia rzeczy, które nadają się do noszenia. Prostotę i klasykę z casaulowym stylem zaczerpniętym z mody ulicznej, za co kochają go fani mody z całego świata. Zaskakuje ciekawą interpretacją trendów, które doskonale osadza w sportowej stylistyce. Ten talent do łączenia mody z wygodą idealnie pasuje do kolekcji plażowej. Jesteśmy pewni, że kolejna linia Alexandra Wanga okaże się hitem .

PS W tym roku Wang wprowadza również kolekcję męską do swojej flagowej marki Alexander Wang. W tym roku projektant otrzymał nagrodę GQ dla najlepszego projektanta mody męskiej za kolekcję dla casualowej marki T by Alexander Wang .

Projektanci: Alexander Wang >>

Więcej o: