Kolekcja butów Brass Monkey

Macie dość klasycznych sneakersów? Na pewno spodoba się Wam jeden z modeli Brass Monkey. Są unikalne, charakterystyczne i naprawdę wyjątkowe.

Pomysł jest prosty i wcale nie innowacyjny. Jak w innych tego typu przypadkach, osoba z talentem plastycznym postanowiła ożywić trochę nudne buty. Wybrała popularne motywy z popkultury - bajek, komiksów, gier a nawet programów i marek, którymi ozdobiła sneakersy Nike. Kolorowe buty stały się hitem Internetu i okazało się, że są na nie chętni. Rozpoczęto więc sprzedaż.

Jak w przypadku wielu takich inicjatyw oferta brytyjskiej firmy Brass Monkey kochana jest za innowacyjność, design i odwagę . Wielkie sieciówki uważają, że zbyt charakterystyczne modele nie mają szans powodzenia, dlatego nie włączają ich do swojej oferty. A szkoda, bo buty Brass Monkey są świetne . Oferta podzielona jest na 6 kategorii tematycznych - gry wideo, pop kultura, technologia, filmy/TV, muzyka, komiksy. Wśród nich coś dla siebie znajdą fani informatyki i komputerów (Mozzila i Twitter) oraz wielbiciele Daft Punk i Boba Marleya. Nie zapomniano również o serialowych maniakach Dextera, czy Mangi. Wśród tematów znalazło się również miejsce dla artysty ulicznego, Banksy'ego i klocków LEGO.

Kolekcja jest imponująca i warto obejrzeć wszystkie modele. Są niesamowite . Nie wiemy, które wybrać.

GALERIA !

Buty kosztują od 100 funtów . Można je kupić w butiku Brass Monkey .

Więcej o: