Małgorzata Kożuchowska na premierze kolekcji Swarovski 2011/2012

Małgorzata Kożuchowska już zakorzeniła się w nieoficjalnej roli ambasadorki marki Swarovski. Tym razem jako gość specjalny uczestniczyła w prezentacji najnowszej kolekcji "Wings of Fantasy", która miała miejsce w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc stolicy...

W środę, 15 czerwca Swarovski zaprezentował kolekcję AW 2011/2012 "Wings of Fantasy" i specjalną linię 'Hello Kitty' a także męską kolekcję AW 2011/2012 w nowym atelier Macieja Zienia. Wydarzeniu towarzyszył oczywiście blichtr i atmosfera elegancji totalnej, nie mogło więc zabraknąć też gwiazd prosto z polskich czerwonych dywanów. Co przyciągnęło je jak magnes?

Jak podaje informacja od samego źródła:

"Wings of Fantasy" to eksplozja poezji, magii i gracji oraz wyrafinowana kombinacja nowych, harmonizujących ze sobą kolorów. Muzą tej kolekcji jest artystka, słynna tancerka, która przed wejściem na scenę przeobraża się w enigmatyczną i olśniewającą blaskiem diwę.

"Kolekcja opowiada o tej właśnie metamorfozie, z cienia - ku światłu - powiedziała Dyrektor Artystyczna maki Swarovski Nathlie Colin .

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny uległa magii Swarovskiego. Zobaczcie galerię z wydarzenia!

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: