kolekcja

 • Makijaż GOSH na jesień i zimę 2012/2013 - drapieżna klasyka

  Makijaż GOSH na jesień i zimę 2012/2013 - drapieżna klasyka

  Grube swetry, eleganckie płaszcze i skórzane rękawiczki, uzupełnimy tej jesieni przydymionym makijażem w odcieniach szarości. Kocie oko w stylu gwiazd estrady podkreśli drapieżny charakter kobiecej natury. Pasuje do każdego oka, a przy użyciu odpowiednich odcieni, także na każdą okazję.

  Martyna Wyrzykowska
 • Kolekcja biżuterii The Row

  Kolekcja biżuterii The Row

  Projektantka biżuterii Ileana Makri zaprojektowała specjalną linię dodatków dla marki The Row, która należy do sióstr Olsen.

  kas
 • Małgorzata Kożuchowska na premierze kolekcji Swarovski 2011/2012

  Małgorzata Kożuchowska na premierze kolekcji Swarovski 2011/2012

  Małgorzata Kożuchowska już zakorzeniła się w nieoficjalnej roli ambasadorki marki Swarovski. Tym razem jako gość specjalny uczestniczyła w prezentacji najnowszej kolekcji "Wings of Fantasy", która miała miejsce w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc stolicy...

  ellen_ripley
 • Małgorzata Socha w kampanii Tous

  Małgorzata Socha w kampanii Tous

  Wiemy już, kto został twarzą debiutującej niedawno na polskim rynku hiszpańskiej marki TOUS! Od kilku tygodni jest nią popularna (i bardzo kobieca) aktorka Małgorzata Socha. Ten wybór wydaje się nam bardzo trafną decyzją!

  wikra
 • Kolekcja M.A.C i Rodarte wzbudziła kontrowersje

  Kolekcja M.A.C i Rodarte wzbudziła kontrowersje

  Dwa tygodnie po ogłoszeniu, że 100% przychodów z kolekcji Rodarte i MAC Cosmetics zostanie przeznaczone dla rodzin meksykańskiego miasta Juarez, obie firmy wycofały się z jej sprzedaży...

  Katarzyna Bigos
Więcej o:

kolekcja