Akcesoria Alexander Wang - pre-fall 2011

Do sklepów Alexander Wang trafiła właśnie kolekcja dodatków pre-fall 2011, która łączy w sobie trendy na aktualny i następny sezon. Zobaczcie najmodniejsze buty i torebki zdobywcy nagrody dla amerykańskiego projektanta roku w kategorii akcesoria.

Alexander Wang słynie ze znakomitych kolekcji łączących w sportową wygodę z aktualnymi trendami, ale w tym roku amerykańska izba mody okrzyknęła go najlepszym projektantem dodatków . Jego torebki i buty na wiosnę/lato 2011 i jesień/zimę 2011/12 zachwyciły jury CFDA . Warto więc zapoznać się z jego kolekcją łączącą oba sezony.

Kolekcja pre-fall 2011 wypełnia lukę między kolekcjami na ciepły i zimy sezon. Znajdziemy w niej więc buty , które nadają się na chłodniejsze dni, ale nie na zimę. Alexander Wang postawił na wycięcia, które zamieniają jesienne klasyki na obuwie odpowiednie na słoneczne dni. Oprócz nich w kolekcji znajdziemy również typowo letnie sandałki, jak i jesienne botki. Jednym z ciekawszych modeli są powycinane buty w męskim stylu.

W kolekcji torebek pre-fall Alexander Wang znajdziemy modele, które znamy już z poprzednich sezonów, jak i nowe propozycje. Flagowe plecaki, worki z metalowymi nitami, doskonałe torby ozdobione paskami, jak i małe torebki na wieczorne wyjścia.Wszystko utrzymane jest w klasycznej palecie - brązów, czerni, bieli którą ożywiają dwa nowe kolory - żółty i niebieski.

Na przełom sezonów Alexander Wang proponuje ciekawe rozwiązania łączące trendy z dwóch sezonów. Tę kolekcję warto obejrzeć - GALERIA !

Więcej o: