Sasha Pivovarova twarzą Reserved

Marka Reserved w sezonie jesień/zima 2011/12 będzie kontynuować kampanię "My beautiful story?". Tym razem z Sashą Pivovarovą w roli głównej.

W ubiegłym roku marka Reserved postawiła na ciekawy koncept - do kampanii na jesień/zimę 2010/11 zaprosiła trójkę znanych i pięknych - Anię Jagodzińską, Karmen Pedaru i Tobiasa Sorensena, którzy opowiadali o tym, jak zostali modelami. Polska sieciówka chciała przekonać ludzi, że najtrudniejszy jest pierwszy krok, ale warto łapać nadarzające się okazje i realizować marzenia. Ania, Karmen i Tobias zostali modelami, bo odważyli się przeżyć swoją "beautiful story". Ten doskonały pomysł został świetnie przyjęty przez konsumentów i media, więc postanowiono kontynuować kampanię. Druga odsłona była inna. Twarzą kolekcji na wiosnę/lato 2011 została Magdalena Frąckowiak, którą mogliśmy podziwiać podczas sesji i przygotowań do niej. Materiał zdjęciowy i wideo był doskonały, ale brakowało przekazu. Jesteśmy ciekawi jaka będzie kolejna - trzecia odsłona z Sashą Pivovarovą , której towarzyszy Brytyjczyk - Jacey Elthalion .

Wiemy, że zdjęcia ponownie zrobi duet Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek oraz to, że sesja kampanii na jesień/zimę 2011/12 odbyła się w Paryżu . Zobaczcie dokumentację z backstage'u autorstwa Agaty Pospieszyńskiej - GALERIA !

Więcej o: