Diane Kruger w nowej reklamie L'Oreal

Marka L'Oreal znów ma nową ambasadorkę. Tym razem została nią piękna aktorka - Diane Kruger. Zobaczcie kulisy najnowszej reklamy z jej udziałem.

Dziś nie każdy już pamięta, że 35-letnia Diane Kruger marzyła kiedyś o zostaniu baletnicą. Uczęszczała nawet do szkoły baletowej, niestety poważna kontuzja uniemożliwiła jej dalszą karierę. Cóż... podobno nie ma tego złego, co by na dobre na wyszło. Między innymi właśnie przez tą sytuację wyjechała do Francji, gdzie początkowo pracowała jako modelka. Później rozkwitła jej kariera aktorska, dzięki czemu dziś mamy okazję oglądać ją w nowej kampanii reklamowej L'Oreal.

A doskonale wiemy, że marka zatrudnia do roli ambasadorek najpiękniejsze i najbardziej interesujące gwiazdy. Nikt nie znajduje się w tym miejscu przypadkowo.

Diane Kruger w reklamie występuje w kilku odsłonach. W jednej roli jest bardzo zmysłowa, co podkreśla jej charakterystyczny makijaż: czerwone usta i klasyczny smokey eyes.

Zdjęcia mogą być naprawdę zabawne, jeśli podoba ci się to jak wyglądasz i wiesz, że wszystko zmierza w dobrym kierunku - mówi Kruger. A jeśli masz fotografa, który zorganizuje tak piękne światło, to naprawdę nie potrzeba już niczego więcej".

Obejrzyjcie kilka ujęć z Diane. Naszym zdaniem wygląda naprawdę świetnie!

Diane Kruger fot. East NewsDiane Kruger fot. East News Diane Kruger fot. East News

Zobaczcie reklamę:

 

Zobaczcie też:

Kirstie Alley schudła po Tańcu z Gwiazdami 18 kg!

Więcej o: