Kolekcja kosmetyków Bobbi Brown dla okularnic

Dziś okulary to nie tylko narzędzie, które nosić musimy, ale i chcemy. Najczęściej stanowią nieodłączny element naszego wizerunku. Z myślą o tym marka Bobbi Brown stworzyła kolekcję kosmetyków dla okularnic.

Bezpowrotnie minęły czasy, gdy okulary stanowiły dla ich właścicielek smutną konieczność. Dziś mamy tak wielki wybór oprawek, że nosimy je z przyjemnością. Stanowią bowiem stylowy dodatek naszego codziennego wizerunku.

W tym sezonie, zamiast swoich klasycznych, czarnych oprawek Bobbi Brown wybiera parę przypominającą skorupę żółwia, która zainspirowała ją do stworzenia nowej kolekcji The Tortoise Shell Collection, która ma stanowić nowy wymiar klasyki

Marka Bobbi Brown stawia na brązy, złoto i mocne espresso, które zostały umieszczone w paletce z motywem skorupy żółwia i złotymi wykończeniami.

Bobbi stworzyła 2 wersje kolorystyczne palety: do jaśniejszej i ciemniejszej karnacji. Aby zachować równowagę, do cieplejszych cieni do powiek zaproponowała delikatne szminki i błyszczyki.

W zestawie znaleźć można:

- Cztery podstawowe mini-pędzle do makijażu oczu i policzków - 270zł

- Lekką, kremową, nasyconą kolorem szminkę stworzoną na bezbarwnej bazie z dodatkiem pigmentu Rich Lip Color - 101 zł,

- złoty błyszczyk - 91zł

- paleta cieni - 300zł

Nowa kolekcja kosmetyków dla okularnic Bobbi BrownNowa kolekcja kosmetyków dla okularnic Bobbi Brown Fot. materiały prasowe

Zobacz też:

Smurfny manicure Katy Perry

Więcej o: