Nowa... nudna reklama perfum Shakiry

S By Shakira Eau Florale to kolejny zapach sygnowany nazwiskiem artystki. Spodziewaliśmy się szału i tanecznego widowiska, a tymczasem spot reklamowy nie tylko nie zachwyca, ale zwyczajnie nudzi.

Wiadomość o pojawieniu się na rynku kolejnego zapachu Shakiry pojawiła się już jakiś czas temu. Poprzednia reklama nie robiła wrażenia. Można więc było się spodziewać, że kolejny spot reklamowy będzie żywiołowy i pełen tanecznych ruchów - tak charakterystycznych dla wokalistki.

S by Shakira Eau Florar to kwiatowa eksplozja zapachów, która ma wyrażać pozytywną energię, młodzieńczą radość i witalność.

Zapach powstał przy współpracy z ekspertką - Elisabeth Vidal i zawiera akordy jaśminu, heliortropu, bargamotki i czarnej porzeczki.

Chciałam znaleźć sposób na wyrażenie uczucia czystego szczęścia i zrobić to za pośrednictwem perfum - mówi Shakira".

Niestety nic bardziej mylnego. Reklama nowego zapachu S By Shakira Eau Florale jest zupełnie nieudana. Głównie dlatego, że jest zwyczajnie nudna. Z różowej mgły, która okazuje się zwiewnym materiałem wyłania się artystka (można podejrzewać, że ubrana tylko w zapach). Wyłania się i... nic. Jedyne co się zmienia, to jej mina, bo nagle na twarzy artystki pojawia się promienny uśmiech. Potem następuje prezentacja flakonu i koniec reklamy.

Czyżby gwiazda uznała, że dobrze zrobiona reklama nie ma większego znaczenia w promocji perfum? Od dawna wiadomo przecież, że każdy produkt trzeba umieć sprzedać.

Po obejrzeniu tego spotu wydaje się wątpliwe, by butelka biła rekordy popularności wśród kupujących.

Sami oceńcie:

 

Zobaczcie też:

Makijaże Luli - z wybiegu Rochas

Jak oceniacie spot reklamowy nowego zapachu Shakiry?
Więcej o: