Sekrety piękna według Emmy Watson

21-letnia Emma Watson wciąż się rozwija. Młoda aktorka robi zawrotną karierę, w inteligentny sposób. W wywiadzie dla magazynu Company zdradza kilka swoich sekretów.

Zupełnie niedawno pisaliśmy na temat Emmy Watson, która pojawiła się na okładce amerykańskiego Vogue'a. Zwróciliśmy wówczas uwagę na to, że z małej dziewczynki stała się w mgnieniu oka prawdziwą kobietą.

Wspominaliśmy wówczas, że większość osób kojarzyło ją do tej pory z roli Hermiony Granger w filmach o Harrym Potterze. Aktorka, która dorastała wraz z kolejnymi adaptacjami filmowego hitu - wyrosła na piękną, energiczną, młodą i ambitną osobę. Po sukcesach związanych z aktorstwem, świat zwrócił na Emmę baczniejszą uwagę.

Przez pewien czas była twarzą marki Burberry , następnie stworzyła kolekcję dla ekologicznej firmy People Tree . Dziś swym wizerunkiem promuje produkt luksusowej marki kosmetycznej Lancome . Coraz częściej widać ją na okładkach magazynów o modzie.

Dziś jest jedną z ulubienic magazynów. Emma wciąż pojawia się na nowych okładkach. Najnowszą z nich jest wrześniowy numer Company , gdzie w wywiadzie aktorka opowiada o swoich małych sekretach:

Nie noszę zbyt dużo makijażu. Mniej naprawdę znaczy lepiej. Myślę, że najpiękniejsi ludzie na świecie to właśnie ci, którzy stawiają na naturalny wygląd. Nie mniej jednak uważam, że jest z tym dużo zabawy i czasami warto poeksperymentować. Uwielbiam patrzeć na Kate Bosworth i Diane Kruger. One zawsze mają piękne makijaże i cudne fryzury".

Emma Watson wyraziła również swoje zdanie na temat wizerunku na tak zwanym czerwonym dywanie:

Jeśli ktoś podąża ślepo za modą, to w stroju nie widzimy jego osobowości. To takie nijakie. Stylizacjom często brak wyrazistości. Nie orientujemy się kim ta osoba jest i co lubi, możemy jedynie patrzeć na suknię projektanta, którą ma na sobie".

W tym przypadku ciężko się nie zgodzić z młodą aktorką.

Zobaczcie też:

Makijaż w stylu Megan Fox - WIDEO!

Więcej o: