Jesienne kolory w nowej kolekcji kosmetyków Estee Lauder

Nowa kolekcja kosmetyków do makijażu marki Estee Lauder bogata jest w czyste, metaliczne odcienie. Tom Pecheux zadbał o to, by wszystko było utrzymane zgodnie z trendami jesiennego sezonu.

Nowa kolekcja kosmetyków została stworzona przez dyrektora kreatywnego ds. makijażu Estee Lauder i jednocześnie jednego z najbardziej znanych wizażystów na świecie - Toma Pecheux.

Inspirację dla tej kolekcji czerpałem z artystycznych koncepcji obecnych w nowoczesnej architekturze, w niezwykłych nowoczesnych budynkach, które są, jak dzieła sztuki. Kolory budynków nigdy nie wyglądają tak samo, ponieważ odbijają to, co znajduje się wokół nich. Ta sama idea przyświeca tej kolekcji - masz na sobie ten sam makijaż, ale zawsze wyglądasz inaczej".

Kolekcja Pure Color Modern Mercury Collection inspirowana jest nowoczesną, awangardową architekturą. To, co je wyróżnia - to metaliczny połysk (tak modny w nadchodzącym sezonie). Usta obowiązkowo matowe dla kontrastu. Najbardziej topowe odcienie pomadek to czerwień, róż i beż.

Tom Pecheux, zaprezentował po raz pierwszy fragment kolekcji podczas pokazu mody Dereka Lama Jesień 2011 , tworząc makijaże stanowiące połączenie figlarnej kobiecości w stylu retro oraz nowoczesnego, pełnego pasji i elegancji minimalizmu.

Innowacją kolekcji jest nowa płynno-żelowa, pudrowa formuła Pure Color Illuminating Powder Gelée , która powstała z myślą o nowym, rewolucyjnym sposobie nakładania makijażu. Formuła daje delikatny efekt rozświetlenia skóry w przypadku nakładania na sucho oraz zdecydowany efekt pełen koloru w przypadku aplikacji na mokro.

Futurystyczny puder jest niezwykle plastyczny i został stworzony w oparciu o zwiększający świetlistość kompleks, który sprawia, że skóra gładszy i bardziej promienny wygląd.

Wśród nowości można znaleźć:

- Trzy nowe cienie do powiek Pure Color EyeShadow Duos,

- Pure Color Liquid Eyeliner,

- pomadki Pure Color Velvet Lipstick w odcieniu Nude Velvet, Fuchsia Velvet oraz Red Velvet

- lakier do paznokci Estée Lauder Pure Color Nail Lacquer w odcieniu Metallic Sage,

Barbara Pavin w nowej kampanii reklamowej zapachu EuphoriaBarbara Pavin w nowej kampanii reklamowej zapachu Euphoria kolaż Lula.pl

Ceny:

- Puder Pure Color Illuminating Powder Gelée 177 zł

- Pomadka Pure Color Long Lasting Lipstick 110 zł

- Cienie Pure Color EyeShadow Duo - 142zł

- Pure Color Liquid Eyeliner w odcieniu Black Quartz  116 zł

- Lakier do paznokci Pure Color Nail Lacquer w kolorze Metallic Sage  90 zł

Kolekcja Pure Color Modern Mercury jesień 2011 będzie od sierpnia 2011 do wyczerpania zapasów.

Zobacz też:

Barbara Palvin w nowej kampanii słynnego zapachu Euphoria

Więcej o: