DKNY stworzyła perfumy za milion dolarów?

Co takiego mogą mieć w sobie perfumy, że ich wartość równa jest sumie 1 miliona dolarów? Marka DKNY coś o tym wie - właśnie stworzyła taki produkt!

Marka DKNY stworzyła perfumy, które warte są 1 milion dolarów!

Skąd taka suma?

Butelka perfum DKNY to wynik współpracy między marką a światowej sławy projektantem biżuterii - Martinem Katz . Cena nie jest przypadkowa, bowiem butelka jest ozdobiona 14-karatowym złotem, i pokryta 2.909 kamieniami szlachetnymi , w tym 7,18 -karatowym szafirem , 4,03 -karatowy m diamentem w kształcie gruszki i 3,07 -karatowy rubin .

To najbardziej luksusowa butelka jaka kiedykolwiek została stworzona dla zapachu!

Białe złoto w połączeniu z blisko trzy tysiącami kamieni szlachetnych z całego świata - robi wrażenie!

"Milionowa " butelka perfum DKNY (zanim zostanie sprzedana) - pojedzie najpierw w światową trasę, aby zebrać pieniądze dla globalnej organizacji " Action Against Hunger ", która zajęła się walką z głodem na świecie.

To się ceni! Firmy, które wkładają wysiłek na rzecz tworzenia wysokiej jakości, ograniczonej ilości produktów, by zebrać pieniądze na cele charytatywne .

Mogą korzystać na tym na dwa sposoby. Po pierwsze będzie to atrakcyjna oferta dla osób, które szukają unikalnych i luksusowych produktów, którym zależy na prezentowaniu własnego bogactwa i podkreślania statusu (a wiemy doskonale, że takich nie brakuje). Po drugie zasłyną jako firma, która chce uczynić świat lepszym miejscem.

Na koniec - ciekawostka - sam zapach będzie do kupienia dla każdego w cenie 42$ - oczywiście już bez luksusowej butelki.

Wygląda na to, że mamy nowego rekordzistę! I, że słynny flakon No. 1 Cliva Christiana (uznawany do tej pory za najdroższy zapach na świecie - został pokonany).

DKNY - perfumy za milon dolarówDKNY - perfumy za milon dolarów DKNY - perfumy za milon dolarów

Zobacz również:

Ile kosztują najdroższe perfumy świata?

Jak oceniacie pomysł DKNY z tak drogą butelką perfum?
Więcej o: