Nowość Deborah - soczyste pomadki inspirowane Mediolanem

Kolor na ustach jeszcze nigdy nie był tak modny. Pomadki przeżywają dziś prawdziwy i wielki come back! Marka Deborah wprowadziła właśnie na rynek nowe szminki, na które warto zwrócić uwagę ze względu na kolorystykę.

Na światowych wybiegach mody mijający sezon był pod znakiem neonowych kolorów. Jesień/zima 2011 nie oznacza jednak, że zupełnie z nich rezygnujemy. Pełne, zmysłowe i seksowne usta. Szminka potrafi je w taki sposób uwydatnić. Pomadka to ulubiony produkt kobiet i symbol pewnego rodzaju elegancji.

Marka Deborah wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnych kobiet - stworzyła pomadkę MILANORED. Produkt zawiera formułę, która ma gwarantować nawilżenie nawet do 10 godzin. Dzieje się tak ponieważ zawiera składnik bazujący na kwasie hialuronowym. Pomadka ma poza tym wysoko skoncentrowane pigmenty oraz ekstrakt z rubinu, które mają zapewnić intensywny kolor oraz świetliste wykończenie.

Kwas hialuronowy nie tylko uzupełnia poziom nawilżenia ust, ale wypełniając powierzchniowe zmarszczki przywraca naturalną gładkość warg.

Mieszanka naturalnych wosków pochodzących z olejku jojoba, mimozy i słonecznika ma odżywiać usta i zapewniać łatwą aplikację. Posiada delikatny, fiołkowy zapach.

Produkt hipoalergiczny. Zawiera filtry SPF 15 chroniący przed promieniami UV.

Mediolan stał się główną inspiracją nowej pomadki. Jest to szeroka gama kolorystyczna - 15 kolorów - od fuksjowego, przez pomarańczowy po czerwony, brązowy i śliwkowy. To właśnie kolory są według nas elementem, który zasługuje na największą uwagę.

Nowa intensywnie kolorowe pomadki DeborahNowa intensywnie kolorowe pomadki Deborah Fot. Mat. PrasoweNowa intensywnie kolorowe pomadki DeborahNowa intensywnie kolorowe pomadki Deborah Fot. Mat. Prasowe

W naszej galerii znajdziecie wszystkie dostępne odcienie!

Zobaczcie też:

Makijaże Luli - wiśniowe usta znów modne

Więcej o: