Maja Sablewska doradcą wizerunkowym marki Rimmel

Maja Sablewska została doradcą wizerunkowym znanej marki kosmetycznej Rimmel w Polsce. Celebrytka, która jeszcze parę lat temu pracowała jako niania robi zawrotna karierę.

Zadaniem Mai będzie promowanie wolności w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i popularyzacja stylu London Look w Polsce. Innymi słowy celebrytka będzie trochę innego rodzaju ambasadorką marki na terenie naszego kraju.

Ciekawi was czym zajmuje się doradca wizerunkowy? Nas też! Na konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj w Warszawie, kilka wątpliwości zostało rozwianych. Jako doradca wizerunkowy marki Maja będzie m.in. brała udział w sesjach makijażowych i modowych w stylu London Look , pomoże wybierać odcienie kosmetyków RIMMEL, które będą wprowadzane do Polski.

Co ciekawe - sama Maja stroniąca od wszelkiego rodzaju funpage'ów oraz portali społecznościowych zdecydowała się na założenie bloga - www.MajaSablewskaBLOG.pl , gdzie będzie dzielić się swoją opinią na temat nowych kosmetyków RIMMEL i bieżącymi informacjami na swój własny temat.

Oto jak Agnieszka Majewska, dyrektor marketingu COTY Polska wyjaśnia decyzję o podjęciu współpracy z Mają:

W gronie znanych osób wspierających swoim wizerunkiem markę RIMMEL brakowało nam Polki, osoby, która tutaj na miejscu będzie promować London Look i wartości bliskie marce RIMMEL. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Mają Sablewską, ponieważ jest ona osobą, która nie tylko pięknie nosi makijaż, ale też wyznacza trendy, inspiruje i jak nikt inny zachęca Polki do tego, by były autentyczne i cieszyły się wolnością w wyrażaniu własnej osobowości. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie miała doskonałe efekty".

Maja Sablewska na konferencję przyleciała prosto z Los Angeles, gdzie zaczęła współpracę z kolejną gwiazdą. Nie chciała zdradzić zbyt wielu szczegółów na ten temat, by " już nie zapeszyć". Zadziwiające jak szybko zrobiła karierę. Jeszcze parę lat temu zaczynała od pracy niani, a dziś staje się coraz bardziej rozpoznawana.

Nie sposób nie zwrócić jednak uwagi, że Maja bardzo schudła. Ciekawe, czy powodem był ogrom pracy, czy celowe działania celebrytki prowadzące do takiego efektu...

Maja Sablewska doradcą wizerunkowym marki RimmelMaja Sablewska doradcą wizerunkowym marki Rimmel Fot. Mat. prasowe

Zobaczcie też:

Jak powiekszyć oko za pomocą makijażu? Postaw na modne kreski retro

Więcej o: