Madonna też będzie miała swoje perfumy?

Panowanie Madonny jako jeden z nielicznych gwiazd nieposiadających własnego zapachu chyba właśnie dobiega końca. Artystka negocjuje właśnie z firmą Coty.

Moda na posiadanie własnej butelki perfum nie przemija. Gwiazdy chcą mieć swój zapach, a kiedy sprzedaż buteleczki sygnowanej ich nazwiskiem wygląda lepiej niż dobrze, chcą mieć kolejny i kolejny... takich przypadków znamy mnóstwo.

Madonna była wyjątkiem jeśli chodzi o temat perfum. Zajmowała się swoją pracą i nie potrzebowała dodatkowych źródeł promocji i zarobku. Te czasy prawdopodobnie odchodzą w zapomnienie. Artystka skupiła się ostatnio na swojej marce odzieżowej - Material Girl. Pod tą samą nazwą parę tygodni temu pojawiła się kolekcja kosmetyków do makijażu, z której córka Madonna Lourdes jest bardzo dumna!

Dziś z kolei słyszymy, że Madonna rozpoczęła rozmowy z marką Coty dotyczące stworzenia jej własnych perfum. Informacje nie są do końca potwierdzone, nie mniej jednak bieg wypadków wskazuje na to, że piosenkarka coraz mniej będzie się skupiała na swojej karierze artystycznej, a coraz mocniej będzie szukała innych dochodowych zajęć.

Myślicie, że idzie w dobrym kierunku?

Zobaczcie też:

ALMA Awards - najgorsze i najlepsze charakteryzacje gwiazd

Lula już w Twoim telefonie

Wpisz tekst lub adres witryny albo przetłumacz dokument.

Anuluj

Jak podoba wam się pomysł stworzenia przez madonnę perfum?
Więcej o: