W makijażu: focus na granat

Granat - to jedyny kolor, który może konkurować z czernią - mawiał Dior. W tym sezonie koniecznie postaw na niego w swoim makijażu!

Kobaltowe i granatowe cienie są w jesienno-zimowym sezonie hitem! A poza tym, prezentują się na powiece niezwykle ciekawe. Jeansowy, intensywny smokey eyes - może okazać się oryginalną propozycją na wieczorowy make up.

Zarówno na wybiegach, jak i wielu najnowszych kampaniach rządzą granaty . Mimowolnie na myśl przychodzą słowa założyciela marki Dior, że granat to jedyny kolor, który może konkurować z czernią.

I to właściwie się zgadza. Te uniwersalne odcienie - pasują każdemu. Dotyczy to nie tylko szeroko rozumianej stylizacji, ale również makijażu. Niezależnie od tego jaki jest twój typ urody, jaki masz kolor oczy, czy włosów - make up w odcieniach grafitu, granatu oraz szarości - z pewnością będzie ci pasował.

Pamiętajcie, żeby nie dodawać tu zbyt dużo kresek eyelinera. To cienie grają w makijażu główną rolę.

Również ten kolor rządził na pokazie jesienno-zimowej kolekcji Zaca Posena. Metaliczne cienie z drobinkami w połączeniu ze złotem (drugim najmodniejszym kolorem jesieni) prezentowały się świetnie.

Zamiast eyelinera - warto postawić na czarną kredkę i obrysować nią krawędzie oka!

Zapraszamy do naszej galerii!

Pokaz jesienno zimowej kolekcji Zaca PosenaPokaz jesienno zimowej kolekcji Zaca Posena Fot. Eastnews

Więcej o: