Dakota Fanning promuje perfumy Marca Jacobsa

Dakota Fanning, którą pamiętamy z kontrowersyjnej kampanii reklamowej perfum Oh Lala, Marca Jacobsa, wciąż promuje największą butelkę zapachu projektanta.

17-letnia Dakota Fanning już dawno została twarzą perfum Marca Jacobsa. Przypomnijmy, że kampania reklamowa wzbudziła swego czasu wiele kontrowersji ze względu na swój dość odważny przekaz.

Przedmiotem największego zainteresowania stała się duża butelka perfum, którą Dakota trzyma w dość sugestywnym miejscu. Sama fotografia ma dość prosty przekaz. Perfumy mają dość słodki zapach i taki miał być główny komunikat reklamy, którą dodatkowo zabarwiono elementem związanym z tym, co zwraca największą uwagę potencjalnego odbiorcy.

Autorem tej sesji jest współpracujący z Jacobsem już od jakiegoś czasu Juergen Teller.

Podczas nowojorskiego tygodnia mody - Dakota Fanning pojawiła się na after party wraz z projektantem, gdzie przyszło jej promować słynną butelkę w rozmiarze XXL . Aktorka miała ją ze sobą niemal przez cały czas. Możemy się jedynie domyślić, że nie należała ona do najlżejszych...

Dakota prezentowała się dokładnie tak słodko, jak słodko miały kojarzyć się perfumy Jacobsa. Różowa sukienka w kwiaty, pochodzi z kolekcji Resort (autorstwa samego projektanta).

MCMULLAN CO/SIPA/EAST NEWS/MCMULLAN CO/SIPADakota Fanning twarzą perfum Marca JacobsaDakota Fanning twarzą perfum Marca Jacobsa  Zobaczcie też: Michelle Williams na okładce Vogue jako Marilyn Monroe Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: