Po miesiącach walki - udało się! Debiut perfum Dity von Teese

Walka była trudna, ale Dita von Teese nie zrezygnowała ze swojego marzenia! Postanowiła stworzyć własny zapach i po wielu miesiącach wreszcie jej się udało. Perfumy mają właśnie swój debiut na rynku.

Droga do stworzenia własnego zapachu była dla Dity Von Teese długa i kręta. Mimo, że w grudniu zeszłego roku - firma Coty, główny, światowy producent perfum odrzucił jej wniosek o współpracę (w obawie, że królowa burleski jest za mało znana, by stworzyć własną linię) , Dita walczyła dalej.

Stworzenie własnego zapachu jest moim największym marzeniem - wypowiadała się Dita. Nie chcę pachnieć tak samo, jak ktoś inny. Muszę porozmawiać z mniejszymi spółkami, bo według marki Coty nie jestem tak znana jak Kim Kardashian, czy Victoria Beckham".

Po 6 miesiącach udało jej się! Celebrytce zależało, by jej perfumy miały dokładnie taki zapach jaki sobie wyobrażała. Włożyła w niego wiele pracy i wysiłku.

Myślę, że niewiele gwiazd tak blisko i namiętnie angażuje się w pracę nad własnym zapachem. Były momenty, w których najłatwiej byłoby mi powiedzieć, że tak, taki powinien być mój zapach. Ale on miał być doskonały. Musiałam przetestować go sama i dać do przetestowania innym, by zobaczyć jak na niego reagowali. Ten proces trwał i trwał, zanim nie nadszedł moment, w którym perfumy były idealne zarówno dla mnie, jak i dla innych".

W efekcie powstał zapach kobiecy, tajemniczy i podobno ekscytujący. Wyczujemy w nim nuty piwonii, bergamotki i lekko pikantnego zapachu Bourbona. Serce zapachu to bułgarska róża, płatki drzewa Tahitian Tiare i jaśmin. Bazę stanowi paczula, piżmo i drzewo Gaiac . Królowej Burleski zależało, by całość jak najwierniej odzwierciedlała jej osobowość.

Żadnych owoców, wanilii, czy słodkich cukierków. To zmysłowość z odrobiną wulgarności. Mój zapach ma kojarzyć się z pasją...wielkiej miłości. Pożądanie i strach odrzucenia. Ma być inny, niż popularne zapachy, które dobrze się sprzedają.

Perfumy Dity Von TeesePerfumy Dity Von Teese Perfumy Dity Von Teese

Zobaczcie też:

Moda na pomadki w kolorze pudrowego różu

Więcej o: