Romantyczny warkocz w stylu Beyonce - instruktaż

Warkocze rządzą w tym sezonie nie tylko na wybiegach mody. Stawiają na nie również gwiazdy światowego formatu. Zobaczcie jak wykonać romantyczne upięcie w stylu Beyonce.

Ciężarna Beyonce skupia się ostatnio na promocji swojego najnowszego produktu - perfum Pulse . Artystka doskonale wie, że za liczbą sprzedanych buteleczek musi stać promocja na najwyższym poziomie.

Pulse to najnowsza propozycja Beyonce. Zapach ma nawiązywać do wewnętrznej, kobiecej siły:

Kobiety zawsze mówią mi, że moja muzyka sprawia, że czują się silniejsze i bardziej pewne siebie. Pulse ma to z nich dodatkowo wydobyć".

Kwiatowo-cytrusowy zapach w tym miesiącu trafił do sklepów i jest to już czwarty zapach sygnowany nazwiskiem artystki.

Parę dni temu piosenkarka promowała produkt w perfumerii Macy's. Gwiazda wybrała tematyczny, pasujący do szaty graficznej zapachu strój, ale postawiła na skromniejsze i bardzo dziewczęce uczesanie.

Jeśli podoba wam się ta propozycja, warto zaopatrzyć się w spray z keratyną, który należy wetrzeć w wilgotne jeszcze włosy.

Aby zyskały one objętości - należy użyć suszarki w dyfuzorem. Nie chcemy by włosy były gładkie. Najbardziej pożądany efekt to taki, w którym panuje delikatny bałagan.

Zbierzcie włosy na bok i podzielcie na trzy części i zróbcie z niego luźny warkocz. Włosy z przodu wywińcie do boku prostownicą. Całość spryskajcie lakierem.

BeyonceBeyonce fot. Eastnews

Zobaczcie też:

Emmy 2011 - najlepsze i najgorsze charakteryzacje gwiazd

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: