Nasz hit - lakiery Yves Rocher

Raz na jakiś czas, czasem zupełnie przez przypadek trafiamy się na taki kosmetyk, który okazuje się absolutnym hitem. Lakiery do paznokci Yves Rocher - zaliczamy do jednego z nich!

Wiele z was ma swoje sprawdzone lakiery do paznokci. Inne z pewnością, na manicure wolą wybrać się do kosmetyczki, wówczas bowiem mamy pewność, że będziemy mogły cieszyć się efektami chwilę dłużej. Zawsze jednak poszukujemy produktów, które lepiej niż inne spełnią nasze oczekiwania.

Wydawać by się mogło, że w temacie lakierów do paznokci niewiele tak naprawdę może zaskoczyć. Jednak okazało się, że lakier do paznokci marki Yves Rocher okazał się znacznie lepszy niż znane nam do tej pory produkty.

Było to tym dziwniejsze, że marka z kosmetykami kolorowymi raczej się nie kojarzy. Produkt jednak okazał się niesamowicie trwały. Pomalowane nim 2 tygodnie temu paznokcie u stóp, bez żadnego odpryśnięcia trzymają się do tej pory, czwarty dzień - pięknie trzyma się również na paznokciach u rąk. Poza tym - nie ściera się.

Być może tajemnica tkwi w składnikach pochodzenia roślinnego, produkt zawiera bowiem: żywicę elemi i olej arganowy . Żywica elemi tworzy na powierzchni warstwę, która odbija światło i zapewnia połysk.

Lakier nazywa się - Vernis Brillance i naprawdę polecamy zapamiętać tę nazwę.

Cena: ok 25zł

Więcej o: