Radek Majdan na premierze swoich perfum

29 września, czyli wczoraj odbyła się premiera perfum Radosława Majdana. Tak, tak - nasz rodzimy "David Beckham" też będzie miał własny zapach!

Były bramkarz znany między innymi z klubu Polonia Warszawa, stworzył perfumy o nazwie Vabun (!). Wczoraj w stolicy - w klubie BANK odbyła się oficjalna premiera nowości sygnowanej nazwiskiem Majdana.

Radek - nie wiadomo, czy znany bardziej jako piłkarz, czy były facet Dody - jako jeden z nielicznych polskich celebrytów zdobył się na odwagę wydania perfum. Odwagę podwójną, bo jeśli ktoś tworzy własny zapach na polskim rynku i nazywa go Vabun - niewątpliwie musi wykazywać się odważnym podejściem do tematu.

Media już od dawna porównują Radka do światowej sławy piłkarza - Davida Beckhama. I mimo, że faktycznie niewiele mają oni ze sobą wspólnego, trzeba przyznać, że coś w tym jednak jest! Przypomnijmy, że angielski piłkarz ma na swoim koncie już kilka buteleczek. Wiele wskazuje na to, że Radosław dzielnie idzie w jego ślady.

Wczorajsza premiera w klubie BANK przyciągnęła rzecz jasna grono celebrytów kibicujących Radkowi Majdanowi. Pojawiła się między innymi: Candy Girl, Tomasz Lubert, Weronika Marczuk, Maja Frykowska, Mariusz Czerkawski, Piotr Zelt, czy Tomasz Barański. Sam Radek - jak przystało na bohatera wieczoru - lawirował w objęciach skąpo ubranych dziewczyn z ukraińskiego zespołu Nikita (ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie) z hollywoodzkim uśmiechem - dumnie prezentując butelkę swoich perfum.

To jednak nie wszystko - tego wieczoru nie mogło zabraknąć również odpowiedniego backgroundu dla gospodarza, w postaci świty - tlenionych, platynowych blondynek - rodem wprost z magazunu Playboya.

Chciałoby się powiedzieć - nie do wiary! Ale wygląda na to, że kierujemy się coraz bardziej "na Zachód", a w tym przypadku jest to naprawdę Dziki Zachód z całym Vabunem, (...) to znaczy z tabunem dziewczyn "od" Majdana.

Teraz nie pozostaje już nic innego jak tylko nerwowe oczekiwanie w napięciu na telewizyjny spot reklamowy z Radkiem Majdanem (bez koszulki) w roli głównej. W końcu bez odpowiedniej promocji - ani rusz!

EAST NEWS/PIOTR WYGODA

Zobaczcie też:

David Beckham w reklamie swojego nowego zapachu

Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/vabun-tak-nazywaja-sie-perfumy-radka-majdana_207628.html

Więcej o: