"Niewidzialne" rajstopy nowym trendem?

Tak zwane "niewidzialne rajstopy" znane są już od dawna. Pięknie modelują kształt, nadają skórze ładnego odcienia i w dodatku wcale ich nie widać. Kate Middleton od dawna jest ich wierną fanką.

Czarne, grube rajstopy są zdecydowanie zbyt przygnębiające na złota jesień. Cienkie, rajstopy, potocznie zwane "niewidzialnymi" stają się prawdziwym hitem.

Wierną fanką jest Kate Middleton , która używa rajstop zawsze, gdy tylko zakłada sukienkę lub spódnicę do kolan.

Fakt ten szybko został zauważony przez brytyjski dom handlowy Debenhams, który właśnie uruchomił sprzedaż linii wyrobów pończoszniczych w stylu Księżnej Kate. rajstopy są lekko błyszczące, dzięki czemu subtelnie modelują kształt nogi. Poza tym pozostawiają efekt opalizujący.

Dom Handlowy oświadczył:

To kobieca broń do walki z nadejściem zimy. Przeźroczyste rajstopy pasują do każdej karnacji, mogą je więc nosić panie różnych narodowości. Nasza oferta jest przeznaczona dla każdej kobiety, niezależnie od wieku i tego jaki mają kolor skóry".

Cena detaliczna to 5.50$ za parę rajstop i są one dostępne w trzech rozmiarach.

Mimo wszystko będą one dostępne w różnych odcieniach, dla pań, które chcą zmienić naturalny odcień swojej skóry na jaśniejszy lub ciemniejszy.

Księżna Katarzyna z wizytą w KanadzieKsiężna Katarzyna z wizytą w Kanadzie fot. East News

Zobaczcie również:

Po drugiej stronie medalu, czyli co dla modelki oznacza koniec FW?

Więcej o: